2014 Nişan Elbisesi Modelleri

tarafından 22 Ağustos 2013 tarihinde yazıldı.
Oleg Cassini Nişanlık ModelleriÖnümüzdeki yılın planları arasında nişanlanmak varsa, sezonun en güzel nişanlık modellerine göz atabilirsiniz. 2014 yılı için abiye markaları, oldukça iddialı ve cesur modeller tasarlıyor. Bu yazın abiye modasında sıkça yer alan danteller, taş işlemeler ve payetler, 2014 abiye modasında da karşımıza çıkıyor. Genç hanımların favori renkleri arasında yer alan pembe, saks mavisi, su yeşili gibi renkler, yeni yılın nişan elbisesi modellerinde dikkatimizi çekiyor.

Nişanlanma döneminiz yaz aylarına denk gelmediyse üzülmeyin, 2013/14 sonbahar-kış sezonu için hazırlanan abiye koleksiyonlarında, birbirinden güzel nişanlık modelleri yer alıyor. Gelinlik modelleri ile benzerlik gösteren 2014 nişan elbisesi modelleri arasında, prenses nişanlıklar ve straplez nişanlık modelleri ön plana çıkıyor. Modayı takip eden bayanlar için birbirinden şık abiye modelleri sunan markalar, nişanlık modelleri ile de dikkatimizi çekiyor.

Biz kadınlar, düğünlerin yanı sıra, nişanda da şık olmak isteriz.  Gecenin en şık ve dikkat çekici bayanı olacağınız nişan gecenizde, sezonun en güzel nişanlık modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu yıl gösterişli abiyelerin yanı sıra, sade abiyeler de sıkça tercih ediliyor. Ancak straplez model, belden oturtmalı, eteği şifon üst kısmı ise taşlarla süslü nişanlık modelleri, özellikle genç gelin adaylarının tercihi oluyor.

Kabarık nişanlık modellerinin yanı sıra, balık formda nişanlıklar da son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Genellikle gelinlik modellerinde karşımıza çıkan kabarık modeller, aynı zamanda 2014 nişan elbisesi modelleri arasındaki yerini de alıyor.

Bu kategoride bir önceki yazımız olan Pronovias Nişanlık Modelleri başlıklı makalemizde abiye modelleri, nişanlık modelleri ve pronovias abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Elif Kimdir?

Modamax moda editorü.