Neon Stiletto Ayakkabı Modelleri

tarafından 17 Haziran 2013 tarihinde yazıldı.
Neon Stiletto Ayakkabı ModelleriMerhaba hanımlar, bu yazın en moda ayakkabılarını tanıtacağım sizlere. Sarı renkli stiletto ayakkabı modelleri son iki yıldır oldukça revaçta. Özellikle neon sarısı stiletto ayakkabı modelleri bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Neon renk diye tabir ettiğimiz canlı renklerin kullanıldığı yaz aylarında ayağımızda ki sarı stiletto ayakabbılar da oldukça dikkat çekici bir görünüm oluşturacaktır. Stiletto ayakkabılar bazı bayanlar için çok zor kullanılsa da müptelası olanlarda epey çok. Sarı stiletto ayakkabı modelleri ile mutlaka canlı renkler kombinlemelisiniz sizi çekici bir görünüme kavuşturacaktır. Ayrıca sarı renk stiletto ayakkabılar siyah skinny pantolonlar ve siyah beyaz çizgili pantolonlar ile de çok şık görünüm oluşturuyor. Neon stiletto ayakkabı modellerini galerimizden inceleyip oy vermeyi unutmayın.

Bu kategoride bir önceki yazımız olan Japon Style Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 ayakkabı modelleri, 2013 japon style ayakkabı modelleri ve ayakkabı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cansu Özen Kimdir?

Modamax stil danışmanı, güzellik ve moda konuları yazarı.