Adidas Ayakkabı Modelleri 2014

tarafından 14 Kasım 2013 tarihinde yazıldı.
Adidas Ayakkabı Modelleri 2014Spor giyimde dünyanın önde gelen markalardan birisi olan Adidas, ayakkabılardan eşofman takımlarına, taytlardan formalara kadar spora dair ihtiyacınız olan ne varsa bulabileceğiniz Adidas mağazalarında, dikkatimizi çeken bir diğer ürün de ayakkabılar oluyor. Yürüyüş ve koşu başta olmak üzere, günlük hayatta da tercih edebileceğiniz mordern ve birbirinden şık spor ayakkabıların aralarında yer aldığı Adidas bayan spor ayakkabılar, 2014 yılında da tercihimiz olacak.

Günlük hayatta şıklığınız kadar rahatlığınıza da önem veriyorsanız, Adidas ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonuna göz atmanızda yarar var. Yaz sezonunda birbirinden renkli modellerin yer aldığı ayakkabı koleksiyonunda, bu sezon koyu renkler ve canlı renklerin buluşması dikkat çekiyor. Spor ayakkabıda kalite deyince, ilk akla gelen markalardan biri Adidas’tır. Aynı şekilde rahatlık denildiğinde de ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. Modaya uygun, bir  o kadar da rahat modeller sunan marka, her sezon koleksiyonuna yeni modeller eklemeyi de ihmal etmiyor.

Ayak sağlığınızı ön planda tutan, sezon trendleri göz önünde bulundurularak hazırlanan Adidas 2014 sonbahar-kış koleksiyonunda, eşofman takımları ile uyumlu spor ayakkabı modelleri dikkat çekiyor. Beylerde olduğu kadar bayan spor ayakkabılarda da yine şıklık ve rahatlık ön planda. Bayan spor ayakkabı modellerinde en çok dikkat çeken renk ise pembe oluyor. Bir bayanın en sevdiği renklerden birisi olan pembe, Adidas ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonunda öne çıkan renk olmayı ihmal etmiyor.

Bu kategoride bir önceki yazımız olan New Balance Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 new balance ayakkabı modelleri, 2014 new Balance bayan ayakkabı modelleri ve galeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Elif Kimdir?

Modamax moda editorü.