2014 ceket modelleri

Blazer Ceket Modelleri 2014

Blazer Ceket Modelleri 2014

Sokak modasının en favori parçalarından birisi olan blazer ceketler, günlük hayatta hem rahat hem de şık görünmek isteyen hanımların favorisi oluyor. Nasıl ki her kadının dolabında mutlaka bir tane de olsa siyah mini elbise bulunması gerekiyorsa, aynı şekilde bir adet de blazer ceket bulunması gerektiğini düşünüyorum. Hem kot pantolonlar, hem elbiseler hem de eteklerle kombinleyerek,(…)

Devamı

Tommy Hilfiger Ceket Modelleri 2014

Tommy Hilfiger Ceket Modelleri 2014

Yeni sezonda tişörtler, bluzlar, atletler yerlerini ceketlere bıraktı. Yeni sezonda ceket koleksiyonlarda farklı ve şık tasarımları ile modern hava oluşturuyor. Ceket kategorimizde ünlü markaların ceket koleksiyonlarının tanıtımını yapmıştık. H&M, Pull and Bear, Zara, İpekyol markalarının ceket modelleri birçok bayan tarafından ilgi toplamıştı. 2014 sezonunda ceket koleksiyonlarında en dikkat çeken unsur, klasik kesimlerden uzaklaşan modellerin, modern ve renkli(…)

Devamı

2014 Ceket Modelleri

2014 Ceket Modelleri

Sonbahar ve ilkbahar aylarında, bayanların kilit parçalarından biri olan ceketler, yaz mevsiminin sonuna yaklaştığımız şu günlerde, yeniden gündeme geldi.2014 sonbahar koleksiyonunu moda dünyası ile tanıştıran ünlü markaların yeni sezon koleksiyonunda sıkça yer alan 2014 ceket modelleri arasında, blazer ceketler, çizgililer, deri ceketler, bohem modeller, kot ceketler ve zımbalı ceketler yer alıyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana moda(…)

Devamı