2014 Straplez Gelinlik Modelleri

tarafından 15 Ağustos 2013 tarihinde yazıldı.
2014 Straplez Gelinlik ModelleriÖnümüzdeki yıl için evlilik planı yapan hanımlar için gelinlik seçimi konusunda alternatif fikirler sunuyoruz.

Dünyaca ünlü markalar 2014 straplez gelinlik modelleri koleksiyonlarını moda defilelerinde sunmaya başladı.

2014 ilkbahar yaz gelinlik modelleri koleksiyonlarında birbirinden şık farklı tasarımlar yer alıyor. En dikkat çeken tasarımlar ise uzun duvaklar. Ülkemizde bu tip modeller pek fazla tercih edilmiyor. Genel olarak kraliyet tipi gelinlikler ve zaman zaman da straplez gelinlik modelleri tercih edilse de sürekli aynı tarz gelinlikler bu özel günü sıradanlaştırabiliyor.

2014 straplez gelinlik modelleri tasarımlarına hayran kalacaksınız. Bu özel gecede giyeceğiniz gelinlik ile  kısacık zamanda farklılık yaratmak elinizde. Gece boyunca bütün gözler elbette üzerinizde olacak ancak periler gibi bir görünüm için tasarımlar mutlak gerekli.

Bizim önerimiz, yeni sezonda uzun duvakları tercih etmeniz yönünde. Uzun duvaklar özellikle straplez gelinlik modellerine yakışan harika bir aksesuar. Ayrıca yeni kreasyonlarda dantelli gelinlik modelleri dikkat çekiyor.

Ayrıca 2013 modası olan peplum detaylar 2014 sezonuna da yansıyor. Peplum gelinlik modelleri de alternatif seçeneklerinizden biri olabilir.

Henüz evlilik tarihine zamanı olan ve gelinlik konusunda aceleci davranmayan bayanlar içinde şimdiden gelinlik modelleri 2014 tasarımları harika bir fikir olacaktır. Gelinlik koleksiyonlarını galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla gelinlik çeşidi için gelinlik modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride bir önceki yazımız olan Maggie Sottero Straplez Gelinlik Modelleri 2013 başlıklı makalemizde 2013 gelinlik modelleri, 2013 straplez gelinlik modelleri ve galeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cansu Özen Kimdir?

Modamax stil danışmanı, güzellik ve moda konuları yazarı.