2014 Kot Elbise Modelleri

tarafından 28 Ağustos 2013 tarihinde yazıldı.
2014 Kot Elbise ModelleriDenim, bundan yıllar önce hayatımıza öyle bir giriş yaptı ki, bugün hala giyimde en çok kullanılan kumaşlardan birisi olmayı başarıyor. Kot pantolon, günümüzde günlük hayatta en çok tercih edilen giyim ürünlerinin başında gelirken, kot kumaş yalnızca kotlarda değil, ceketlerde, eteklerde ve elbiselerde de kullanılıyor. Özellikle bayanlar için en çok tercih edilen elbiselerden biri ise kot elbiseler oluyor. Bugün hemen hepimizin dolabında mutlaka bulunan kot elbiseler, bu yaz da favorimiz oluyor.

İnce askılı, fırfır etekli, dantelli ve daha birçok farklı detay ile hareketlendirilen 2014 kot elbise modelleri, hem günlük hayatta hem de doğum günü partilerinde ve yaz akşamlarında tercih edebileceğiniz türden. Bu sezon dantel, moda dünyasının en çok tercih edilen detaylarından biri olurken, kot elbise modellerinde de dantel detaylarla karşılaşmamak olmaz. Elbiseye hem hareketli hem de şık bir hava katan dantel detayının yanı sıra, kot elbiselerde sıkça tercih edilen bir detay da fırfırlar oluyor. Bu sezon fırfırlar, yalnızca maxi elbiselerde değil, aynı zamanda mini ve kot elbiselerde de karşımıza çıkıyor.

2014 Kot elbise modelleri, farklı renk ve modelde ayakkabı, çanta ve aksesuar seçimleri ile kombinleyerek, çok farklı tarzlara büründürebiliyor. Koyu renklerden hoşlanan bayanlar kot elbiselerini siyah sandaletlerle kombinlerken, elbisede renklilik arayan bayanlar ise sezonun modası neon renklerle kombinlemeyi tercih ediyor.

Bu kategoride bir önceki yazımız olan Şile Bezi Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2013 elbise modelleri, 2013 şile bezi elbise modelleri ve elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Elif Kimdir?

Modamax moda editorü.