2014 Trençkot Modelleri

tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde yazıldı.
2014 Trençkot ModelleriSonbaharı karşılamaya hazırlanırken, baharlık kıyafetlerde mağazalardaki yerini almaya başladı. 2013/14 sonbahar-kış sezonu için hazırlanan koleksiyonlarda, özellikle sezonun trençkot modelleri dikkat çekiyor. Alıştığımız trençkotların aksine, bordo, gül kurusu, neon ve parlak renkli ya da zümrüt yeşili renkte trençkot modelleri göz kamaştırıyor.  Kalın kumaşlı belinde kemer detayı olan trençkotlar ise genç bayanların tercihi oluyor.

Yaz sezonuna damga vuran aksesuarlardan birisi olan Wayfarer ve retro gözlükler, 2014 sonbahar ve kış sezonunda da gözümüzde olacak. 2014 trençkot modelleri arasında yer alan renkli trençkotlar, bu sezon uzay çağını anımsatacak. Vintage etkisi yaratan saç modelleri ile birlikte 70 ve 80′lere dönüş yaşayacağımız 2014 sonbahar sezonunda, trençkot modelleri sezona damgasını vuracak.

Burberry’nin klasik trençkot modelleri, her sezon olduğu gibi bu sezon da kullanılacak. Kahverengi ve bej tonlarında trençkotları, günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Onun yanı sıra bu sezon, parlak ve fosforlu trençkotlar revaçta olacak. Özellikle parti ve davetlere katılabileceğiniz parlak trençkot modelleri, geçtiğimiz kış moda dünyası ile tanıştırılmıştı.

Elif Kimdir?

Modamax moda editorü.